Door drukte én ziekte is het verwerken van de wedstrijduitslagen wat later dan jullie gewend zijn.

Daarom maar direct ter zake:De uitslagen van de 1e NummerCup-wedstrijd seizoen 2017/2018

uitgeloot: Kor Reitsma
uitgeloot: Jan Wesseling
ronde 1
(3 partijen)
Loting is verricht door: José van der Borg
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 1 game 1 game 2 game 3 game 1
Jan Bootsma 10 21 21 Jan Bootsma Wim Benes 10 21
Jolanda Ebbinge 10 13 19 Jolanda Ebbinge Hélène Tummers
Wim Benes 21 21 19 game 2
Hélène Tummers 21 13 21 Jan Bootsma Jolanda Ebbinge 21 13
Wim Benes Hélène Tummers
game 3
Jan Bootsma Jolanda Ebbinge 21 19
Hélène Tummers Wim Benes
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 2 game 1 game 2 game 3   game 1          
Jan Miedema 21 18 21 Jan Miedema Andries Rusken 21 20
Sietske Tjepkema 21 21 14 Sietske Tjepkema Julia van der Meijde
Andries Rusken 20 18 14 game 2
Julia van der Meijde 20 21 21 Jan Miedema Sietske Tjepkema 18 21
Andries Rusken Julia van der Meijde
game 3
Jan Miedema Sietske Tjepkema 21 14
Julia van der Meijde Andries Rusken
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 3 game 1 game 2 game 3   game 1          
Ronald Hofstede 21 21 21 Ronald Hofstede Agnita Hoitinga 21 17
Frits Valk 21 10 12 Frits Valk Annabel Planqué
Agnita Hoitinga 17 21 12 game 2
Annabel Planqué 17 10 21 Ronald Hofstede Frits Valk 21 10
Agnita Hoitinga Annabel Planqué
game 3
Ronald Hofstede Frits Valk 21 12
Annabel Planqué Agnita Hoitinga
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–

Deze scores leiden tot de volgende stand:

RANGLIJST NUMMERCUP seizoen 2017 – 2018
Stand na het spelen van de EERSTE wedstrijd.
huidige deelnemers                       zit in punten saldo gespeelde uitgeloot vorige stijging/
positie   groep     wedstrijden geweest? positie daling
1 Ronald Hofstede 1 4 24 1 4 3
2 Wim Benes 1 3 17 1 11 9
3 Julia van der Meijde 3 3 9 1 5 2
4 Jan Miedema 2 3 5 1 10 6
5 Hélène Tummers 2 3 5 1 13 8
6 Jan Wesseling 3 3 5 Ja 6 0
7 Kor Reitsma 2 3 5 Ja 15 8
8 Jan Bootsma 2 3 -1 1 3 -5
9 Sietske Tjepkema 3 3 -3 1 17 8
10 Agnita Hoitinga 3 2 -2 1 8 -2
11 Annabel Planqué 4 2 -6 1 12 1
12 Frits Valk 2 2 -16 1 1 -11
13 Andries Rusken 4 1 -11 1 16 3
14 Jolanda Ebbinge 4 1 -21 1 7 -7
15 Auke van der Zee 3 0 0 2 -13
16 Sanne Meeter 4 0 0 9 -7
17 Frans Terpstra 3 0 0 14 -3
18 Marc Braaksma 4 0 0 18 0

De onderlinge stand in de groep is als volgt:

Stand per GROEP            
  groep 1   groep 2   groep 3   groep 4
1 Ronald Hofstede 1 Jan Miedema 1 Julia van der Meijde 1 Annabel Planqué
2 Wim Benes 2 Hélène Tummers 2 Jan Wesseling 2 Andries Rusken
3 Kor Reitsma 3 Sietske Tjepkema 3 Jolanda Ebbinge
4 Jan Bootsma 4 Agnita Hoitinga 4 Sanne Meeter
5 Frits Valk 5 Auke van der Zee 5 Marc Braaksma
6 Frans Terpstra
———- ———————————- ———- ——————————- ———- ——————————- ———- ——————————-

 

Namens de NummerCup-commissie,
Auke van der Zee