Met nog één wedstrijd te gaan is de winnaar bij de Heren waarschijnlijk al bekend.
Bij de Dames zijn er nog kansen voor een aantal dames om de eerste plaats te bereiken. Daar blijft het spannend tot aan de uitreiking van de Wissel-bokaal.

Over de uitreiking gesproken. Deze vindt plaats op 15 mei 2018!
Dit i.v.m. het feit dat de Mei-vakantie twee weken in beslag neemt.

En dan hierna de uitslagen en standen tot en met de 11e NummerCup-wedstrijd.

De uitslagen van de 11e NummerCup-wedstrijd seizoen 2017/2018:

Loting is verricht door: Frans Terpstra
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 1 game 1 game 2 game 3   game 1          
Wim Benes 21 21 16 Wim Benes Hélène Tummers 21 15
Kor Reitsma 21 11 21 Kor Reitsma Frits Valk
Hélène Tummers 15 21 21 game 2
Frits Valk 15 11 16 Wim Benes Kor Reitsma 21 11
Hélène Tummers Frits Valk
game 3
Wim Benes Kor Reitsma 16 21
Frits Valk Hélène Tummers
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 2 game 1 game 2 game 3   game 1          
Frans Terpstra 21 21 21 Frans Terpstra Nynke Verbeek 21 14
Annabel Planqué 21 14 15 Annabel Planqué Jan Miedema
Nynke Verbeek 14 21 15 game 2
Jan Miedema 14 14 21 Frans Terpstra Annabel Planqué 21 14
Nynke Verbeek Jan Miedema
game 3
Frans Terpstra Annabel Planqué 21 15
Jan Miedema Nynke Verbeek
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 3 game 1 game 2 game 3   game 1          
Jan Wesseling 21 11 20 Jan Wesseling Jolanda Ebbinge 21 15
Sietske Tjepkema 21 21 21 Sietske Tjepkema Agnita Hoitinga
Jolanda Ebbinge 15 11 21 game 2
Agnita Hoitinga 15 21 20 Jan Wesseling Sietske Tjepkema 11 21
Jolanda Ebbinge Agnita Hoitinga
game 3
Jan Wesseling Sietske Tjepkema 20 21
Agnita Hoitinga Jolanda Ebbinge
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–

….
Deze scores leiden tot de volgende stand:
….

RANGLIJST NUMMERCUP seizoen 2017 – 2018
Stand na het spelen van de ELFDE wedstrijd.
huidige deelnemers                       zit in punten saldo gespeelde uitgeloot vorige stijging/
positie   groep     wedstrijden geweest? positie daling
1 Wim Benes 1 38 184 11 1 0
2 Kor Reitsma 2 27 21 9 Ja 3 1
3 Jan Bootsma 2 26 53 9 2 -1
4 Hélène Tummers 2 26 -25 9 Ja 4 0
5 Frans Terpstra 3 25 70 7 Ja 8 3
6 Annabel Planqué 4 23 -17 10 Ja 9 3
7 Nynke Verbeek 3 23 -23 10 10 3
8 Frits Valk 2 23 -29 9 Ja 6 -2
9 Julia van der Meijde 3 23 -59 10 5 -4
10 Sietske Tjepkema 3 22 -5 9 13 3
11 Ronald Hofstede 1 21 78 6 7 -4
12 Jan Miedema 2 21 65 7 11 -1
13 Jan Wesseling 3 21 -128 10 Ja 12 -1
14 Jolanda Ebbinge 4 17 -119 8 Ja 14 0
15 Agnita Hoitinga 3 11 -38 6 16 1
16 Auke van der Zee 3 10 42 2 Ja 15 -1
17 Lars Versteeg 1 7 59 2 17 0
18 Andries Rusken 4 2 -26 2 18 0

….
De onderlinge stand in de groep is als volgt:
….

Stand per GROEP            
  groep 1   groep 2   groep 3   groep 4
1 Wim Benes 1 Kor Reitsma 1 Frans Terpstra 1 Annabel Planqué
2 Ronald Hofstede 2 Jan Bootsma 2 Nynke Verbeek 2 Jolanda Ebbinge
3 Lars Versteeg 3 Hélène Tummers 3 Julia van der Meijde 3 Andries Rusken
4 Frits Valk 4 Sietske Tjepkema 4 Sanne Meeter
5 Jan Miedema 5 Jan Wesseling 5 Marc Braaksma
6 Agnita Hoitinga
7 Auke van der Zee
———- ———————————- ———- ——————————- ———- ——————————- ———- ——————————-

Namens de NummerCup-commissie,
Auke van der Zee