Hierbij alweer de laatste uitslagen én stand van het NummerCup-toernooi!
Let wel: dit is nog geen reglementaire EINDSTAND !!!!!!!!
Die wordt namelijk volgende week bekend gemaakt tijdens de reguliere dinsdag-badminton-avond.
In die EINDSTAND zullen dan de twee slechtste wedstrijden weggelaten zijn!!
Dus we houden het nog even spannend.
De resultaten van de 12e wedstrijd wil ik jullie niet onthouden. Als iemand zin en tijd heeft om het een en ander te gaan berekenen wat de eindstand zou gaan worden: “Be my guest!”.
Of gewoon op de dinsdagavond aanwezig zijn om de winnaars toe te juichen! Ik zou voor het laatste kiezen.

Mede dankzij de twee invallers Andries Rusken en Ran Zhang werden er deze avond geen twee mensen uitgeloot. Hierdoor kon er op 6 velden gespeeld worden.

Beide heren: HULDE!!

Ook mijn vele assistenten, in het bijzonder José van der Borg en Karin van der Kooi, die vele malen bij de voorbereidingen aanwezig waren om de wedstrijden op tijd te laten beginnen!
HARTELIJK DANK voor het verlichten van mijn taak.

Voor mensen die alle ingezonden stukjes willen lezen, die worden geschreven over het NummerCup-toernooi, kunnen hier op Nummercup-nieuws klikken. Of via het hoofdmenu: Recreanten -> NummerCup -> NummerCup Nieuws.

De resultaten van de 6 velden:

ronde 12
(6 partijen)
Loting is verricht door: n.v.t.
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 1 game 1 game 2 game 3   game 1          
Pieter Rinze Hallema 21 21 21 Pieter Rinze Hallema Peter Jager 21 20
Richard Sonnega 21 19 14 Richard Sonnega Monica
Peter Jager 20 21 14 game 2
Monica 20 19 21 Pieter Rinze Hallema Richard Sonnega 21 19
Peter Jager Monica
game 3
Pieter Rinze Hallema Richard Sonnega 21 14
Monica Peter Jager
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 2 game 1 game 2 game 3   game 1          
Sander de Haan 21 21 21 Sander de Haan Martin de Ruiter 21 13
Robert de Haan 21 13 14 Robert de Haan Wim Artz
Martin de Ruiter 13 21 14 game 2
Wim Artz 13 13 21 Sander de Haan Robert de Haan 21 13
Martin de Ruiter Wim Artz
game 3
Sander de Haan Robert de Haan 21 14
Wim Artz Martin de Ruiter
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 3 game 1 game 2 game 3   game 1          
Julia van der Meijde 13 21 10 Julia van der Meijde Kor Reitsma 13 21
Auke van der Zee 13 10 21 Auke van der Zee Agnita Hoitinga
Kor Reitsma 21 21 21 game 2
Agnita Hoitinga 21 10 10 Julia van der Meijde Auke van der Zee 21 10
Kor Reitsma Agnita Hoitinga
game 3
Julia van der Meijde Auke van der Zee 10 21
Agnita Hoitinga Kor Reitsma
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 4 game 1 game 2 game 3   game 1          
Karin van der Kooi 13 21 17 Karin van der Kooi Ran Zhang 13 21
Bouke Lap 13 16 21 Bouke Lap Rob Dost
Ran Zhang 21 21 21 game 2
Rob Dost 21 16 17 Karin van der Kooi Bouke Lap 21 16
Ran Zhang Rob Dost
game 3
Karin van der Kooi Bouke Lap 17 21
Rob Dost Ran Zhang
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 5 game 1 game 2 game 3   game 1          
Anja van der Heide 17 12 21 Anja van der Heide Hélène Tummers 17 21
Frans Terpstra 17 21 16 Frans Terpstra Jacco Bankras
Hélène Tummers 21 12 16 game 2
Jacco Bankras 21 21 21 Anja van der Heide Frans Terpstra 12 21
Hélène Tummers Jacco Bankras
game 3
Anja van der Heide Frans Terpstra 21 16
Jacco Bankras Hélène Tummers
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 6 game 1 game 2 game 3   game 1          
Anita Muller 13 21 8 Anita Muller Sanne Meeter 13 21
Jolanda Ebbinge 13 15 21 Jolanda Ebbinge Andries Rusken
Sanne Meeter 21 21 21 game 2
Andries Rusken 21 15 8 Anita Muller Jolanda Ebbinge 21 15
Sanne Meeter Andries Rusken
game 3
Anita Muller Jolanda Ebbinge 8 21
Andries Rusken Sanne Meeter
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–

Hierdoor is de ranglijst als volgt:

RANGLIJST NUMMERCUP Seizoen 2015/2016
Stand na het spelen van de TWAALFDE wedstrijd.
huidige deelnemers zit in punten saldo gespeelde uitgeloot vorige stijging/
positie groep wedstrijden geweest? positie daling
1 Pieter Rinze Hallema 1 41 120 12 1 0
2 Richard Sonnega 1 38 98 11 Ja 2 0
3 Peter Jager 2 36 118 12 3 0
4 Sander de Haan 3 34 92 11 5 1
5 Monica 2 33 101 11 4 -1
6 Robert de Haan 3 30 -13 12 8 2
7 Wim Benes 1 29 93 9 6 -1
8 Martin de Ruiter 1 29 91 9 9 1
9 Mark Dost 1 29 16 11 7 -2
10 Wim Artz 1 29 12 11 10 0
11 Kor Reitsma 2 28 -6 11 16 5
12 Julia van der Meijde 3 27 -41 12 12 0
13 Art Nuekprakob 2 26 121 7 Ja 11 -2
14 Auke van der Zee 3 26 -11 11 15 1
15 Frits Valk 2 25 -37 11 13 -2
16 Jan Wesseling 4 25 -48 11 14 -2
17 Agnita Hoitinga 3 25 -82 12 17 0
18 Karin van der Kooi 4 24 -106 12 18 0
19 Bouke Lap 3 23 -15 9 Ja 19 0
20 Rob Dost 3 23 -72 10 Ja 20 0
21 Anja van der Heide 4 22 -115 12 21 0
22 Jacco Bankras 1 20 17 7 25 3
23 Frans Terpstra 3 20 9 8 22 -1
24 Hélène Tummers 2 19 -40 9 24 0
25 Annabel Planqué 4 18 -12 8 23 -2
26 Anita Muller 4 18 -161 10 Ja 28 2
27 Lars Versteeg 1 16 -4 7 26 -1
28 Sietske Tjepkema 3 16 -12 7 27 -1
29 Sanne Meeter 4 16 -18 7 33 4
30 Jolanda Ebbinge 4 16 -30 8 32 2
31 Daphne Kreeftmeijer 3 15 -19 7 29 -2
32 Ben Eefting 2 15 -21 6 30 -2
33 Jan Miedema 2 14 28 4 31 -2
34 Nynke Verbeek 4 3 -18 2 34 0
35 Daniel Robertson 3 2 -3 1 35 0
36 Siebren Krijger 4 2 -8 1 36 0
37 José van der Borg 4 2 -16 1 37 0
—————- ——————————– ———- ———- ———- —————- —————- —————- —————-

De onderlinge stand in de groep is als volgt:

Stand per GROEP            
  groep 1   groep 2   groep 3   groep 4
1 Pieter Rinze Hallema 1 Peter Jager 1 Sander de Haan 1 Jan Wesseling
2 Richard Sonnega 2 Monica 2 Robert de Haan 2 Karin van der Kooi
3 Wim Benes 3 Kor Reitsma 3 Julia van der Meijde 3 Anja van der Heide
4 Martin de Ruiter 4 Art Nuekprakob 4 Auke van der Zee 4 Annabel Planqué
5 Mark Dost 5 Frits Valk 5 Agnita Hoitinga 5 Anita Muller
6 Wim Artz 6 Hélène Tummers 6 Bouke Lap 6 Sanne Meeter
7 Jacco Bankras 7 Ben Eefting 7 Rob Dost 7 Jolanda Ebbinge
8 Lars Versteeg 8 Jan Miedema 8 Frans Terpstra 8 Nynke Verbeek
9 Sietske Tjepkema 9 Siebren Krijger
10 Daphne Kreeftmeijer 10 José van der Borg
11 Daniel Robertson
———- ———————————- ———- ——————————- ———- ——————————- ———- ——————————-

 

Namens de NummerCup-commissie,
Auke van der Zee