De uitslagen van de 2e NummerCup-wedstrijd seizoen 2017/2018:

ronde 2                    
(4 partijen)
Loting is verricht door: Frans Terpstra
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 1 game 1 game 2 game 3   game 1          
Frans Terpstra 16 21 21 Frans Terpstra Wim Benes 16 21
Jan Wesseling 16 14 20 Jan Wesseling Annabel Planqué
Wim Benes 21 21 20 game 2
Annabel Planqué 21 14 21 Frans Terpstra Jan Wesseling 21 14
Wim Benes Annabel Planqué
game 3
Frans Terpstra Jan Wesseling 21 20
Annabel Planqué Wim Benes
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 2 game 1 game 2 game 3   game 1          
Julia van der Meijde 19 21 14 Julia van der Meijde Ronald Hofstede 19 21
Sietske Tjepkema 19 11 21 Sietske Tjepkema Jolanda Ebbinge
Ronald Hofstede 21 21 21 game 2
Jolanda Ebbinge 21 11 14 Julia van der Meijde Sietske Tjepkema 21 11
Ronald Hofstede Jolanda Ebbinge
game 3
Julia van der Meijde Sietske Tjepkema 14 21
Jolanda Ebbinge Ronald Hofstede
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 3 game 1 game 2 game 3   game 1          
Andries Rusken 16 15 17 Andries Rusken Hélène Tummers 16 21
Jan Bootsma 16 21 21 Jan Bootsma Lars Versteeg
Hélène Tummers 21 15 21 game 2
Lars Versteeg 21 21 17 Andries Rusken Jan Bootsma 15 21
Hélène Tummers Lars Versteeg
game 3
Andries Rusken Jan Bootsma 17 21
Lars Versteeg Hélène Tummers
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 4 game 1 game 2 game 3   game 1          
Frits Valk 18 12 21 Frits Valk Jan Miedema 18 21
Nynke Verbeek 18 21 16 Nynke Verbeek Kor Reitsma
Jan Miedema 21 12 16 game 2
Kor Reitsma 21 21 21 Frits Valk Nynke Verbeek 12 21
Jan Miedema Kor Reitsma
game 3
Frits Valk Nynke Verbeek 21 16
Kor Reitsma Jan Miedema
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–

…….
Deze scores leiden tot de volgende stand:

RANGLIJST NUMMERCUP seizoen 2017 – 2018
Stand na het spelen van de TWEEDE wedstrijd.
huidige deelnemers                       zit in punten saldo gespeelde uitgeloot vorige stijging/
positie   groep     wedstrijden geweest? positie daling
1 Ronald Hofstede 1 8 43 2 1 0
2 Kor Reitsma 2 7 22 1 Ja 7 5
3 Wim Benes 1 6 28 2 2 -1
4 Hélène Tummers 2 6 8 2 5 1
5 Jan Bootsma 2 6 4 2 8 3
6 Julia van der Meijde 3 5 10 2 3 -3
7 Jan Miedema 2 5 -6 2 4 -3
8 Annabel Planqué 4 5 -7 2 11 3
9 Sietske Tjepkema 3 5 -8 2 9 0
10 Jan Wesseling 3 4 -8 1 Ja 6 -4
11 Frits Valk 2 4 -23 2 12 1
12 Lars Versteeg 1 3 7 1 19 7
13 Frans Terpstra 3 3 3 1 17 4
14 Nynke Verbeek 3 2 1 1 20 5
15 Andries Rusken 4 2 -26 2 13 -4
16 Auke van der Zee 3 0 0 15 -3
17 Sanne Meeter 4 0 0 16 -3
18 Marc Braaksma 4 0 0 18 -2

…….
De onderlinge stand in de groep is als volgt:

groep 1   groep 2   groep 3   groep 4
Ronald Hofstede 1 Kor Reitsma 1 Julia van der Meijde 1 Annabel Planqué
Wim Benes 2 Hélène Tummers 2 Sietske Tjepkema 2 Andries Rusken
Lars Versteeg 3 Jan Bootsma 3 Jan Wesseling 3 Sanne Meeter
4 Jan Miedema 4 Frans Terpstra 4 Marc Braaksma
5 Frits Valk 5 Nynke Verbeek
6 Auke van der Zee
———————————- ———- ——————————- ———- ——————————- ———- ——————————-

 

Namens de NummerCup-commissie,
Auke van der Zee