Met nog vier wedstrijden te spelen is er nu een ‘top groep’ van 3 mannelijke spelers (Wim, Jan B. en Ronald) die zich los hebben gespeeld van de achtervolgers. Hoewel de 2 slechtste partijen worden geschrapt blijft het daar spannend. Bij de Dames zijn het Hélène en Julia die nek aan nek gaan.
Bekijk de scores en de ranglijst en denk er het Uwe van.
De uitslagen van de 8e NummerCup-wedstrijd seizoen 2017/2018:

uitgeloot: Annabel Planqué
ronde 8
(3 partijen)
Loting is verricht door: Frans Terpstra
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 1 game 1 game 2 game 3   game 1          
Wim Benes 21 21 21 Wim Benes Julia van der Meijde 21 16
Hélène Tummers 21 21 10 Hélène Tummers Kor Reitsma
Julia van der Meijde 16 21 10 game 2
Kor Reitsma 16 21 21 Wim Benes Hélène Tummers 21 21
Julia van der Meijde Kor Reitsma
game 3
Wim Benes Hélène Tummers 21 10
Kor Reitsma Julia van der Meijde
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 2 game 1 game 2 game 3   game 1          
Frits Valk 21 12 21 Frits Valk Jan Wesseling 21 12
Nynke Verbeek 21 21 15 Nynke Verbeek Frans Terpstra
Jan Wesseling 12 12 15 game 2
Frans Terpstra 12 21 21 Frits Valk Nynke Verbeek 12 21
Jan Wesseling Frans Terpstra
game 3
Frits Valk Nynke Verbeek 21 15
Frans Terpstra Jan Wesseling
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 3 game 1 game 2 game 3   game 1          
Jan Miedema 21 21 16 Jan Miedema Auke van der Zee 21 12
Jolanda Ebbinge 21 6 21 Jolanda Ebbinge Agnita Hoitinga
Auke van der Zee 12 21 21 game 2
Agnita Hoitinga 12 6 16 Jan Miedema Jolanda Ebbinge 21 6
Auke van der Zee Agnita Hoitinga
game 3
Jan Miedema Jolanda Ebbinge 16 21
Agnita Hoitinga Auke van der Zee
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–

….
Deze scores leiden tot de volgende stand:

RANGLIJST NUMMERCUP seizoen 2017 – 2018
Stand na het spelen van de ACHTSTE wedstrijd.
huidige deelnemers                       zit in punten saldo gespeelde uitgeloot vorige stijging/
positie   groep     wedstrijden geweest? positie daling
1 Wim Benes 1 27 116 8 1 0
2 Jan Bootsma 2 22 61 7 2 0
3 Ronald Hofstede 1 21 78 6 3 0
4 Hélène Tummers 2 20 7 6 Ja 4 0
5 Kor Reitsma 2 19 16 6 Ja 6 1
6 Julia van der Meijde 3 19 -54 8 5 -1
7 Frits Valk 2 17 1 7 7 0
8 Annabel Planqué 4 17 -4 7 Ja 8 0
9 Nynke Verbeek 3 17 -10 7 9 0
10 Frans Terpstra 3 14 24 5 12 2
11 Jan Wesseling 3 14 -109 7 Ja 11 0
12 Sietske Tjepkema 3 13 -28 6 10 -2
13 Jan Miedema 2 12 37 4 13 0
14 Jolanda Ebbinge 4 11 -88 6 14 0
15 Auke van der Zee 3 10 42 2 Ja 16 1
16 Lars Versteeg 1 7 59 2 15 -1
17 Agnita Hoitinga 3 7 -34 4 17 0
18 Andries Rusken 4 2 -26 2 18 0

….
….
De onderlinge stand in de groep is als volgt:

Stand per GROEP            
  groep 1   groep 2   groep 3   groep 4
1 Wim Benes 1 Jan Bootsma 1 Julia van der Meijde 1 Annabel Planqué
2 Ronald Hofstede 2 Hélène Tummers 2 Nynke Verbeek 2 Jolanda Ebbinge
3 Lars Versteeg 3 Kor Reitsma 3 Frans Terpstra 3 Andries Rusken
4 Frits Valk 4 Jan Wesseling 4 Sanne Meeter
5 Jan Miedema 5 Sietske Tjepkema 5 Marc Braaksma
6 Auke van der Zee
7 Agnita Hoitinga
———- ———————————- ———- ——————————- ———- ——————————- ———- ——————————-

….

Namens de NummerCup-commissie,
Auke van der Zee