Het leek er even op dat de loting gemanipuleerd moest worden. Er waren namelijk 2 kandidaten die als aanwezig waren aangekruist, maar er nog niet waren. Net op het moment dat ik de kandidaten wilde elimineren, liepen ze beide binnen, zwaar onder de witte vlokken. Je kon zien dat zij een ‘barre’ tocht hadden gemaakt. LOL.
Welnu, doordat zij zich snel omkleedden konden ze het strijdperk betreden.
Hoe de uitslagen zijn geworden, zie je als je op “Read More >” drukt.

uitgeloot: Marc Braaksma
ronde 3
(5 partijen)
Loting is verricht door: José van der Borg
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 1 game 1 game 2 game 3   game 1          
Rob Dost 12 17 21 Rob Dost Jan Wesseling 12 21
Sietske Tjepkema 12 21 16 Sietske Tjepkema Ronald Hofstede
Jan Wesseling 21 17 16 game 2
Ronald Hofstede 21 21 21 Rob Dost Sietske Tjepkema 17 21
Jan Wesseling Ronald Hofstede
game 3
Rob Dost Sietske Tjepkema 21 16
Ronald Hofstede Jan Wesseling
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 2 game 1 game 2 game 3   game 1          
Peter Jager 17 20 21 Peter Jager Hélène Tummers 17 21
Frans Terpstra 17 21 11 Frans Terpstra Richard Sonnega
Hélène Tummers 21 20 11 game 2
Richard Sonnega 21 21 21 Peter Jager Frans Terpstra 20 21
Hélène Tummers Richard Sonnega
game 3
Peter Jager Frans Terpstra 21 11
Richard Sonnega Hélène Tummers
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 3 game 1 game 2 game 3   game 1          
Nynke Verbeek 21 17 21 Nynke Verbeek Alie Hoekstra 21 9
Martin de Ruiter 21 21 8 Martin de Ruiter Lars Versteeg
Alie Hoekstra 9 17 8 game 2
Lars Versteeg 9 21 21 Nynke Verbeek Martin de Ruiter 17 21
Alie Hoekstra Lars Versteeg
game 3
Nynke Verbeek Martin de Ruiter 21 8
Lars Versteeg Alie Hoekstra
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 4 game 1 game 2 game 3   game 1          
Wim Benes 21 21 21 Wim Benes Frits Valk 21 12
Andries Rusken 21 11 15 Andries Rusken Robert de Haan
Frits Valk 12 21 15 game 2
Robert de Haan 12 11 21 Wim Benes Andries Rusken 21 11
Frits Valk Robert de Haan
game 3
Wim Benes Andries Rusken 21 15
Robert de Haan Frits Valk
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 5 game 1 game 2 game 3   game 1          
Pieter Rinze Hallema 21 21 21 Pieter Rinze Hallema Mark Dost 21 20
Auke van der Zee 21 17 11 Auke van der Zee Jan Miedema
Mark Dost 20 21 11 game 2
Jan Miedema 20 17 21 Pieter Rinze Hallema Auke van der Zee 21 17
Mark Dost Jan Miedema
game 3
Pieter Rinze Hallema Auke van der Zee 21 11
Jan Miedema Mark Dost
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–

Hierdoor is de stand nu:

RANGLIJST NUMMERCUP seizoen 2016 – 2017
Stand na het spelen van de DERDE wedstrijd.
huidige deelnemers                       zit in punten saldo gespeelde uitgeloot vorige stijging/
positie   groep     wedstrijden geweest? positie daling
1 Ronald Hofstede 1 11 54 3 2 1
2 Richard Sonnega 1 11 48 3 3 1
3 Pieter Rinze Hallema 1 11 37 3 4 1
4 Wim Benes 1 10 39 3 5 1
5 Robert de Haan 2 8 -10 3 6 1
6 Kor Reitsma 2 7 38 2 1 -5
7 Martin de Ruiter 1 7 15 2 10 3
8 Marc Braaksma 4 7 -10 2 Ja 14 6
9 Auke van der Zee 3 7 -13 3 8 -1
10 Lars Versteeg 1 6 16 2 16 6
11 Nynke Verbeek 3 6 13 2 18 7
12 Andries Rusken 4 6 -11 3 11 -1
13 Frans Terpstra 3 6 -28 3 15 2
14 Julia van der Meijde 3 5 6 2 7 -7
15 Rob Dost 3 5 1 2 17 2
16 Sander de Haan 1 5 -4 2 9 -7
17 Jan Wesseling 3 5 -31 3 19 2
18 Jan Miedema 2 4 1 2 22 4
19 Frits Valk 2 4 -7 2 20 1
20 Jolanda Ebbinge 4 4 -9 2 12 -8
21 Agnita Hoitinga 3 4 -10 2 13 -8
22 Mark Dost 1 4 -18 2 24 2
23 Hélène Tummers 2 4 -19 2 25 2
24 Sietske Tjepkema 3 4 -21 2 23 -1
25 Peter Jager 2 2 5 1 29 4
26 Annabel Planqué 4 2 -2 1 21 -5
27 Karin van der Kooi 3 2 -19 1 26 -1
28 Alie Hoekstra 4 2 -51 2 27 -1
29 Ben de Jong 0 0 0 0 0 0 0

De onderlinge stand in de groep is alsvolgt:

Stand per GROEP
  groep 1   groep 2   groep 3   groep 4
1 Ronald Hofstede 1 Robert de Haan 1 Auke van der Zee 1 Marc Braaksma
2 Richard Sonnega 2 Kor Reitsma 2 Nynke Verbeek 2 Andries Rusken
3 Pieter Rinze Hallema 3 Jan Miedema 3 Frans Terpstra 3 Jolanda Ebbinge
4 Wim Benes 4 Frits Valk 4 Julia van der Meijde 4 Annabel Planqué
5 Martin de Ruiter 5 Hélène Tummers 5 Rob Dost 5 Alie Hoekstra
6 Lars Versteeg 6 Peter Jager 6 Jan Wesseling
7 Sander de Haan 7 Agnita Hoitinga
8 Mark Dost 8 Sietske Tjepkema
9 Karin van der Kooi
———- ———————————- ———- ——————————- ———- ——————————- ———- ——————————-

 

Namens de NummerCup-commissie,
Auke van der Zee