Allereerst wil ik Japke M. en Jan B. hartelijk bedanken dat zij zich wilden inzetten zodat er weer een veelvoud van 4 spelers was en dus alle aanwezige NummerCuppers konden spelen, klasse!!
Dat het spelen van badminton soms tot zeer vervelend lichamelijk letsel kan leiden, hebben we verleden week helaas kunnen zien. Na veel ‘commotie’ op de baan konden we Grietje vanavond toch weer ontmoeten en kon zij haar relaas kwijt hoe het verder was gegaan op de avond van haar zeer ongelukkige val. Nu nog hopen dat zij geen blijvend letsel zal overhouden.
Grietje, vanaf deze plaats heel veel beterschap toegewenst! En, volgens mij namens velen, bedankt voor je traktatie! Er was weinig meer over!   🙂

Volgende week vakantie, dus GEEN NummerCup-wedstrijden.

José had weer een gelukkige hand van loten en zo werden er sterke partijen op het veld neergezet. Hoe de NummerCuppers het ervan af hebben gebracht kun je hieronder gewaar worden.

ronde 4                    
(6 partijen)
Loting is verricht door: José van der Borg
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 1 game 1 game 2 game 3   game 1          
Sander de Haan 21 21 20 Sander de Haan Mark Dost 21 20
Sietske Tjepkema 21 15 21 Sietske Tjepkema Japke Meijer
Mark Dost 20 21 21 game 2
Japke Meijer 20 15 20 Sander de Haan Sietske Tjepkema 21 15
Mark Dost Japke Meijer
game 3
Sander de Haan Sietske Tjepkema 20 21
Japke Meijer Mark Dost
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 2 game 1 game 2 game 3   game 1          
Frits Valk 21 20 14 Frits Valk Nynke Verbeek 21 13
Peter Jager 21 21 21 Peter Jager Marc Braaksma
Nynke Verbeek 13 20 21 game 2
Marc Braaksma 13 21 14 Frits Valk Peter Jager 20 21
Nynke Verbeek Marc Braaksma
game 3
Frits Valk Peter Jager 14 21
Marc Braaksma Nynke Verbeek
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 3 game 1 game 2 game 3   game 1          
Rob Dost 13 21 12 Rob Dost Kor Reitsma 13 21
Jan Wesseling 13 11 21 Jan Wesseling Andries Rusken
Kor Reitsma 21 21 21 game 2
Andries Rusken 21 11 12 Rob Dost Jan Wesseling 21 11
Kor Reitsma Andries Rusken
game 3
Rob Dost Jan Wesseling 12 21
Andries Rusken Kor Reitsma
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 4 game 1 game 2 game 3   game 1          
Richard Sonnega 17 21 21 Richard Sonnega Pieter Rinze Hallema 17 21
Jan Miedema 17 15 15 Jan Miedema Jan Bootsma
Pieter Rinze Hallema 21 21 15 game 2
Jan Bootsma 21 15 21 Richard Sonnega Jan Miedema 21 15
Pieter Rinze Hallema Jan Bootsma
game 3
Richard Sonnega Jan Miedema 21 15
Jan Bootsma Pieter Rinze Hallema
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 5 game 1 game 2 game 3   game 1          
Martin de Ruiter 17 21 17 Martin de Ruiter Ronald Hofstede 17 21
Jolanda Ebbinge 17 11 21 Jolanda Ebbinge Lars Versteeg
Ronald Hofstede 21 21 21 game 2
Lars Versteeg 21 11 17 Martin de Ruiter Jolanda Ebbinge 21 11
Ronald Hofstede Lars Versteeg
game 3
Martin de Ruiter Jolanda Ebbinge 17 21
Lars Versteeg Ronald Hofstede
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 6 game 1 game 2 game 3   game 1          
Wim Benes 21 21 21 Wim Benes Hélène Tummers 21 13
Auke van der Zee 21 12 14 Auke van der Zee Julia van der Meijde
Hélène Tummers 13 21 14 game 2
Julia van der Meijde 13 12 21 Wim Benes Auke van der Zee 21 12
Hélène Tummers Julia van der Meijde
game 3
Wim Benes Auke van der Zee 21 14
Julia van der Meijde Hélène Tummers
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–

Hierdoor is de stand nu:

RANGLIJST NUMMERCUP seizoen 2016 – 2017
Stand na het spelen van de VIERDE wedstrijd.
huidige deelnemers                       zit in punten saldo gespeelde uitgeloot vorige stijging/
positie   groep     wedstrijden geweest? positie daling
1 Ronald Hofstede 1 15 72 4 1 0
2 Wim Benes 1 14 63 4 4 2
3 Richard Sonnega 1 14 56 4 2 -1
4 Pieter Rinze Hallema 1 14 41 4 3 -1
5 Kor Reitsma 2 11 65 3 6 1
6 Martin de Ruiter 1 9 17 3 7 1
7 Auke van der Zee 3 9 -21 4 9 2
8 Marc Braaksma 4 9 -24 3 Ja 8 0
9 Nynke Verbeek 3 8 11 3 11 2
10 Lars Versteeg 1 8 6 3 10 0
11 Sander de Haan 1 8 2 3 16 5
12 Robert de Haan 2 8 -10 3 5 -7
13 Andries Rusken 4 8 -22 4 12 -1
14 Julia van der Meijde 3 7 -4 3 14 0
15 Rob Dost 3 7 -6 3 15 0
16 Mark Dost 1 7 -12 3 22 6
17 Sietske Tjepkema 3 7 -25 3 24 7
18 Jan Wesseling 3 7 -40 4 17 -1
19 Peter Jager 2 6 21 2 25 6
20 Frits Valk 2 6 -7 3 19 -1
21 Jolanda Ebbinge 4 6 -19 3 20 -1
22 Hélène Tummers 2 6 -25 3 23 1
23 Frans Terpstra 3 6 -28 3 13 -10
24 Jan Miedema 2 5 -15 3 18 -6
25 Agnita Hoitinga 3 4 -10 2 21 -4
26 Annabel Planqué 4 2 -2 1 26 0
27 Karin van der Kooi 3 2 -19 1 27 0
28 Alie Hoekstra 4 2 -51 2 28 0
29 Ben de Jong 0 0 0 0 0 0 0
—————- ——————————– ———- ———- ———- —————- —————- —————- —————-

De onderlinge stand in de groep is als volgt:

Stand per GROEP
  groep 1   groep 2   groep 3   groep 4
1 Ronald Hofstede 1 Kor Reitsma 1 Auke van der Zee 1 Marc Braaksma
2 Wim Benes 2 Robert de Haan 2 Nynke Verbeek 2 Andries Rusken
3 Richard Sonnega 3 Peter Jager 3 Julia van der Meijde 3 Jolanda Ebbinge
4 Pieter Rinze Hallema 4 Frits Valk 4 Rob Dost 4 Annabel Planqué
5 Martin de Ruiter 5 Hélène Tummers 5 Sietske Tjepkema 5 Alie Hoekstra
6 Lars Versteeg 6 Jan Miedema 6 Jan Wesseling
7 Sander de Haan 7 Frans Terpstra
8 Mark Dost 8 Agnita Hoitinga
9 Karin van der Kooi
———- ———————————- ———- ——————————- ———- ——————————- ———- ——————————-

Namens de NummerCup-commissie,
Auke van der Zee