Wat een invalbeurt al niet teweeg kan brengen! Het verslag van Jan Bootsma is hier te lezen.
Voor de standen ….. hetzelfde recept: klik maar verder!


Dit keer was Corina bereidwillig om de lootjes te trekken. Hierdoor kwam de onderstaande veldverdeling tot stand en de bijbehorende scores.

ronde 5
(6 partijen)
Loting is verricht door: Corina Prins
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 1 game 1 game 2 game 3   game 1          
Jan Miedema 13 21 21 Jan Miedema Lars Versteeg 13 21
Hélène Tummers 13 14 18 Hélène Tummers Rob Dost
Lars Versteeg 21 21 18 game 2
Rob Dost 21 14 21 Jan Miedema Hélène Tummers 21 14
Lars Versteeg Rob Dost
game 3
Jan Miedema Hélène Tummers 21 18
Rob Dost Lars Versteeg
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 2 game 1 game 2 game 3   game 1          
Agnita Hoitinga 21 16 19 Agnita Hoitinga Kor Reitsma 21 16
Richard Sonnega 21 21 21 Richard Sonnega Frans Terpstra
Kor Reitsma 16 16 21 game 2
Frans Terpstra 16 21 19 Agnita Hoitinga Richard Sonnega 16 21
Kor Reitsma Frans Terpstra
game 3
Agnita Hoitinga Richard Sonnega 19 21
Frans Terpstra Kor Reitsma
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 3 game 1 game 2 game 3   game 1          
Julia van der Meijde 9 21 10 Julia van der Meijde Peter Jager 9 21
Andries Rusken 9 11 21 Andries Rusken Sietske Tjepkema
Peter Jager 21 21 21 game 2
Sietske Tjepkema 21 11 10 Julia van der Meijde Andries Rusken 21 11
Peter Jager Sietske Tjepkema
game 3
Julia van der Meijde Andries Rusken 10 21
Sietske Tjepkema Peter Jager
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 4 game 1 game 2 game 3   game 1          
Pieter Rinze Hallema 21 11 21 Pieter Rinze Hallema Nynke Verbeek 21 13
Martin de Ruiter 21 21 20 Martin de Ruiter Jan Bootsma
Nynke Verbeek 13 11 20 game 2
Jan Bootsma 13 21 21 Pieter Rinze Hallema Martin de Ruiter 11 21
Nynke Verbeek Jan Bootsma
game 3
Pieter Rinze Hallema Martin de Ruiter 21 20
Jan Bootsma Nynke Verbeek
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 5 game 1 game 2 game 3   game 1          
Frits Valk 15 21 21 Frits Valk Auke van der Zee 15 21
Jolanda Ebbinge 15 17 16 Jolanda Ebbinge Wim Benes
Auke van der Zee 21 21 16 game 2
Wim Benes 21 17 21 Frits Valk Jolanda Ebbinge 21 17
Auke van der Zee Wim Benes
game 3
Frits Valk Jolanda Ebbinge 21 16
Wim Benes Auke van der Zee
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–
partij 6 game 1 game 2 game 3   game 1          
Sander de Haan 11 11 21 Sander de Haan Robert de Haan 11 21
Jan Wesseling 11 21 16 Jan Wesseling Mark Dost
Robert de Haan 21 11 16 game 2
Mark Dost 21 21 21 Sander de Haan Jan Wesseling 11 21
Robert de Haan Mark Dost
game 3
Sander de Haan Jan Wesseling 21 16
Mark Dost Robert de Haan
——————————– ———— ———— ———— ——————————– ——————————– —– —–

Deze scores leiden tot de volgende stand:

RANGLIJST NUMMERCUP seizoen 2016 – 2017
Stand na het spelen van de VIJFDE wedstrijd.
huidige deelnemers                       zit in punten saldo gespeelde uitgeloot vorige stijging/
positie   groep     wedstrijden geweest? positie daling
1 Richard Sonnega 1 18 68 5 3 2
2 Wim Benes 1 17 70 5 2 0
3 Pieter Rinze Hallema 1 17 40 5 4 1
4 Ronald Hofstede 1 15 72 4 1 -3
5 Kor Reitsma 2 13 57 4 5 0
6 Martin de Ruiter 1 12 34 4 6 0
7 Auke van der Zee 3 12 -16 5 7 0
8 Lars Versteeg 1 11 18 4 10 2
9 Mark Dost 1 11 13 4 16 7
10 Peter Jager 2 10 54 3 19 9
11 Rob Dost 3 10 -2 4 15 4
12 Sander de Haan 1 10 -13 4 11 -1
13 Robert de Haan 2 10 -15 4 12 -1
14 Andries Rusken 4 10 -33 5 13 -1
15 Frits Valk 2 9 -4 4 20 5
16 Nynke Verbeek 3 9 -8 4 9 -7
17 Julia van der Meijde 3 9 -17 4 14 -3
18 Marc Braaksma 4 9 -24 3 Ja 8 -10
19 Sietske Tjepkema 3 9 -34 4 17 -2
20 Jan Wesseling 3 9 -45 5 18 -2
21 Jan Miedema 2 8 -13 4 24 3
22 Frans Terpstra 3 8 -30 4 23 1
23 Jolanda Ebbinge 4 7 -34 4 21 -2
24 Hélène Tummers 2 7 -43 4 22 -2
25 Jan Bootsma 2 6 7 2 30 5
26 Agnita Hoitinga 3 6 -12 3 25 -1
27 Annabel Planqué 4 2 -2 1 26 -1
28 Karin van der Kooi 3 2 -19 1 27 -1
29 Alie Hoekstra 4 2 -51 2 28 -1

De onderlinge stand in de groep is als volgt:

Stand per GROEP
  groep 1   groep 2   groep 3   groep 4
1 Richard Sonnega 1 Kor Reitsma 1 Auke van der Zee 1 Andries Rusken
2 Wim Benes 2 Peter Jager 2 Rob Dost 2 Marc Braaksma
3 Pieter Rinze Hallema 3 Robert de Haan 3 Nynke Verbeek 3 Jolanda Ebbinge
4 Ronald Hofstede 4 Frits Valk 4 Julia van der Meijde 4 Annabel Planqué
5 Martin de Ruiter 5 Jan Miedema 5 Sietske Tjepkema 5 Alie Hoekstra
6 Lars Versteeg 6 Hélène Tummers 6 Jan Wesseling
7 Mark Dost 7 Jan Bootsma 7 Frans Terpstra
8 Sander de Haan 8 Agnita Hoitinga
9 Ben de Jong 9 Karin van der Kooi
———- ———————————- ———- ——————————- ———- ——————————- ———- ——————————-

Namens de NummerCup-commissie,
Auke van der Zee